Jdi na obsah Jdi na menu

Ivo Strnad - HMS veteránů v korejském Tegu -2017

24. 3. 2017

Atlet z Litomyšle je světovým šampiónem! Ivo Strnad získal na halovém mistrovství světa veteránů v korejském Tegu zlatou medaili ve skoku o tyči v kategorii M65 výkonem 340 cm. Porazil soupeře z Lotyšska, Nizozemska, Polska a Francie. Další starty ho na MS ještě čekají ve výšce a na 60 metrů překážek. Gratulujeme!
Po zlatu bronz. Závodník TJ Jiskra Litomyšl Ivo Strnad získal na halovém mistrovství světa veteránů v atletice v korejském Tegu druhou medaili, tentokrát bronzové hodnoty. Ve skoku do výšky kategorie M65 obsadil třetí místo výkonem 151 cm, lepší než on byli atleti z Norska a Švédska. Svoji účast na MS uzavře Ivo Strnad v pátečním finále na 60 metrů překážek. Pro zajímavost, čeští reprezentanti získali na MS doposud 21 medailí a drží se v elitní desítce pořadí národů.