Jdi na obsah Jdi na menu
 

Termínová listina 2016

25.3.    10 km chůze pro 1.kolo I.ligy        Olomouc 

30.4.    Běh Černou horou                        Litomyšl

 

7.5.      1.kolo KPD dorostu a juniorů        Pardubice                                       

7.5.      10 km chůze pro 2.kolo I.ligy        Praha        

8.5.      1.kolo KPD žactva                        Svitavy        

11.5.    1.kolo KPD ml. žactva                   Ústí nad Orlicí

14.5.    1.kolo I.ligy                                    Hradec Králové

18.5.    1.kolo KPD přípravek                    Chrudim

20.5.    MČR ve vícebojích                        Praha                                     

21.5.    KPJ Open                                      Hradec Králové

22.5.    2.kolo KPD žactva                         Ústí nad Orlicí                               

25.5.    2.kolo KPD ml.žactva                    Litomyšl

28.5.    2.kolo I.ligy                                    Kolín

 

1.6.      2.kolo KPD přípravek                    Litomyšl

4.6.      KPJ žactva a ml žactva                 Svitavy

4.6.      10 km chůze pro 3.kolo I.ligy        Rumburk                                  

5.6.      2.kolo KPD dorostu a juniorů        Ústí nad Orlicí

8.6.      3.kolo KPD ml.žactva                    Ústí nad Orlicí

11.6.    3.kolo I.ligy                                    Liberec

16.6.    3.kolo KPD přípravek                    Choceň

17.6.    MČR mužů                                    Tábor

19.6.    3.kolo KPD žactva                         Litomyšl   

 

23.7.    10 km chůze pro 4.kolo I.ligy        Nové Město nad Metují                

23.7.    Jandíkův Šestiboj                          Litomyšl

 

6.8.      Letní mítink                                   Litomyšl

20.8.    4.kolo I.ligy                                    Jablonec nad Nisou

27.8.    MČR do 22 let                               Kladno  

 

3.9.     3.kolo KPD dorostu a juniorů          Nové Město nad Metují

4.9.     4.kolo KPD žactva                           Litomyšl

7.9.     4.kolo KPD ml.žactva                      Svitavy              

14.9.   4.kolo KPD přípravek                      Chrudim                   

 

1.10.   KP ve vícebojích                             Ústí nad Orlicí